Lot Spa ****

Hotel Lot Spa se nachází v centru turistického střediska Ein Bokek v severní části Mrtvého moře. V okolí hotelu se nacházejí další hotelové komplexy a obchodní středisko a diamantové centrum. Písečná pláž začíná přímo pod hotelem. Lot Spa je dobře známý pro svou vysokou úroveň služeb a přátelskou domácí atmosféru.

Odlety z Prahy, Vídně a Budapešti.

V hotelu se nachází léčebná klinika DMZ nabízející léčbu psoriázy, psoriatické artritidy, vitiliga, atopického ekzému.

Jedním z nejúčinnějších způsobů léčby bez nežádoucích postranních efektů léčby je léčebný pobyt u Mrtvého moře. Výrazný vliv na výsledek léčení a délky remise má doba léčby. Jako minimálně účinný se považuje pobyt v délce 14 dnů. Optimální je pobyt v délce 3 – 4 týdnů.

Vybavení: vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace, venkovní bazén (v zimě ohřev, v létě chlazený), zahrada navazuje na soukromou udržovanou pláž, dva bazény síry , jacuzzi , sauna, fitness a relaxační centrum.

Ubytování: Hotel nabízí 176 komfortních pokojů v moderním dekoru po renovaci, každý s TV/SAT, minibarem, telefonem, konvicí na kávu/čaje a klimatizací (zdarma), sejfem, mini lednici, wifi.

Spa: Na zlepšení celkové pohody prostřednictvím různých odborných služeb, které podporují obnovu mysli, těla a ducha, jsou tady hotelové spa. Moderní Lot Spa je útočištěm míru a klidu. Je vhodným místem pro omlazení a relaxaci.  Ohřívaný bazén s mořskou vodou, turecké lázně.